ONE STOP SHOP - Ponuka služieb

Či už máte záujem len o jednu z mojich služieb alebo o viaceré spojené ponuky, u mňa máte výhodu, že pri riešení vašich administratívnych a úradných záležitostí máte len jednu kontaktnú osobu a jednu spoločnosť a nemusíte hľadať na viacerých miestach. Individálne vypracovanie, žiadne poplatky vopred a profesionálny prístup.

Preklady a tlmočenie

Ako súdny tlmočník a prekladateľ vymenovaný najvyšším krajinským súdom OLG Hamm, ponúkam overené aj jednoduché preklady zo slovenského do nemeckého jazyka a naopak, ako aj tlmočenie na súdoch, úradoch, vo firmách a pri iných príležitostiach. Okrem nemeckého jazyka viem sprostredkovať kolegov pre všetky svetové jazyky. 


Vrátenie daní z Nemecka

Individuálne vypracovanie daňového priznania pre súkromné osoby so štatútom zamestnanca pre vrátenie daní z Nemecka. Ak ste pracovali v Nemecku, odvádzali ste daň z príjmu, máte vo väčšine prípadov nárok po daňovej optimalizácii nárok na vratku z daní. Viac sa dozviete tu: 


Vypracovanie žiadosti o prácu

Hľadáte prácu v Nemecku? Je jedno či hľadáte sezónnu prácu alebo dlhodobé zamestnanie. S cielenou a profesionálne vypracovanou žiadosťou o zamestnanie a životopisom budete mať väčšiu šancu, že vašu želanú pozíciu dostanete. Rád vám pri vašom úspechu pomôžem. 

Sprostredkovanie

Sprostredkujem zákazky, obchodných partnerov alebo prácu v rôznej oblasti. Popri práci tlmočníka a prekladateľa a výkone iných činností ako živnostník alebo zamestnanec, som si vybudoval širokú sieť známych v rôznych oblastiach. Možno práve pre vás mám toho vhodného partnera pre obchod alebo prácu.